Category: "Uncategorized"

Nové fotky

by  

Po delší odmlce jsme nahráli pár fotek z našich líbánek na Madeiře ;) Mrkněte na fotoblog jak to vypadá v zemi věčného jara. Taky jsou tam další fotky ze svatby, určitě se Vám budou líbit... more »

Tak jsme zpět

by  

Tak jsme se vrátili. Sice už před nějakou dobou, ale to víte, zařizování bytu, práce, školy... bere to čas a psaní blogu šlo trochu stranou. Ale nezoufejte, právě jsme aktualizovali fotky ve Fotoblogu a sem tam mrkněte na… more »

Řidičák

by Jana  

Chcete-li na Novém Zélandu řídit auto, z autopůjčovny, či jako my máte v plánu si nějaké auto koupit, nezapomeňte si s sebou zabalit český řidičský průkaz. A vzhledem k tomu, že Nový Zéland není… more »

Jak jsme se odstěhovávali

by Jana  

Jednou větou: "Byla to síla":) Když jsme asi v půlce června koupili letenky, nastal problém, kam s veškerým naším majetkem, který jsme během 6 let v Praze nashromáždili...člověk si říká, že toho zase tolik mít… more »

Lov baťohů!!!

by Jana  

Jakmile jsme se definitivně rozhodli podniknout novozélandskou výpravu, začala jsem uvažovat o výměně batohu (velké krosny). Ne, že by mi můj zasloužilý baťůžek přestal úplně vyhovovat, ale vzhledem k tomu,… more »

1 3