Category: "Uncategorized"

Tak tu asi zůstanem...

by Rob  

No co tak koukáte? Na Zélandu je krásně a taková pohoda, až se nám domů vůbec nechce. Ale jestli chcete znát všechny důvody našeho rozhodnutí, tak můžete číst dál... more »

Jak jsem začal pít...

by Rob  

  No jó. Vy co mě znáte delší dobu víte, že jsem (jak to říci kulantně) abstinent. S oblibou říkávám, že jsem "od šestnácti nepil alkohol", a až na jednu vyjímku, kdy mi byla podstčena sklenka vodky místo čiré vody, to bylo… more »

Přesun na Jižní ostrov

by Jana  

Návštěvou Wellingtonu jsme ukončili naše dobrodružství na Severním ostrově a plni očekávání, radosti a ideálů se v místním přístavu nalodili na ferry směr Picton, tedy Jižní ostrov. Večerní déšť nad… more »

Romantika^3

by Jana  

  Letos jsme měli otázku Vánoc vyřešenou již před odletem na Zéland - v žádném případě neslavit, žádné vyvařování, pečení ani shánění dárků nebude. Nakonec nám však přišlo líto úplně Vánoce vynechat… more »

Zápisky z cest

by Jana  

  Jak již psal Rob na jiném místě, hned po příletu jsme se setkali s obrovskou ochotou lidí pomoci s řádným nasměrováním vašich kroků. Ačkoli se to zdá jako něco nádherného a báječného, po chvíli kdy jen… more »

1